Beşiktaş Yönetim Kurulu’na seçilen Kaan Şakul’dan Yapı Kredi’ye veda

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın yönetim kuruluna girdikten sonra 22 yıl çalıştığı Yapı Kredi Bankası’ndan emekliliğini isteyen Yapı Kredi Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kaan Şakul iş yerine ve iş arkadaşlarına veda etti.

PASTANIN ÖNÜNDE KARTAL PENÇESİ POZU VERDİ

Şakul, banka çalışanlarının hazırladığı ve üzerinde “Yolunuz açık olsun” yazılı pastanın önünde ‘Kartal Pençesi’ pozu verdi.

Çalışma arkadaşları ile de fotoğraf paylaşan Kaan Şakul, “Elveda Yapı Kredi” yazdı.

Kaan Şakul, 17 Mayıs’ta yaptığı X paylaşımında bu kararını şöyle duyurmuştu:

“1 Temmuz 2002’de çalışmaya başladığım ve çalışmaktan onur duyduğum bankam Yapı ve Kredi Bankası’ndan 1 Temmuz 2024 tarihi itibariyle emekliliğimi istemiş bulunmaktayım. Bu uzun zaman zarfında desteklerini hiçbir zaman esirgememiş tüm eski ve mevcut çalışma arkadaşlarıma, icra kurulundaki mesai arkadaşlarıma, CEO’muz Sayın Gökhan Erün’e, Koç Holding CEO’su Sayın Levent Çakıroğlu’nave çok kıymetli Koç Ailesi’ne can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bankacılığın en zor zamanlarında Yönetim Kurulu Başkanlığımı yapan ve tüm zorlukları, verdiği güven duygusunun desteğiyle aşmamızın önünü açan Sayın Ali Y. Koç’a sadece profesyonel hayatımdaki büyük etkisi için teşekkür etmem kafi gelmez. Her Beşiktaşlı’nın rüyası olan Beşiktaş Yönetim Kurulu’na girmem için gereken kurumsal onayı bir an bile düşünmeden bir ağabey edasıyla büyük bir içtenlikle veren Sayın Ali Y. Koç’a ve bu onuru yaşamama beni layık gören Başkanımız Sayın Hasan Arat’a minnettarlığım ömür boyudur. Bundan sonraki dönemde; her biri birbirinden değerli Beşiktaş JK ve Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarıma daha çok destek olabilmek ve onlarla beraber Beşiktaşımız’ı mümkün olan en ileri noktaya taşıyabilmek için tüm enerjimi, bilgi birikimimi ve odağımı tamamen Beşiktaşım’a vereceğimin bilinmesini isterim.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir